Otwórz z dźwiękiem


Witaj, dzisiaj jest Poniedziałek 15.07.2024r.
Masz pytania napisz do nas


Logowanie
e-mail
Hasło


Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?
Resetuj hasło


Nazywam się Zbigniew Grzybek. Mieszkam w Jaworznie - woj. Śląskie. Moje wędkarskie przygody rozpoczęły się w wieku 7 lat i trwają do tej pory. Nie jestem i nigdy nie byłem członkiem wędkarskiej kadry narodowej bądź wojewódzkiej. Nie zdobyłem medali na światowych czy krajowych zawodach wędkarskich. Nie uczestniczę i nie będę uczestniczył w takich zawodach.

Wędkarstwo (w szczególności morskie) jest moją pasją, wielką przyjemnością i przygodą, z której czerpię satysfakcję głównie wtedy, gdy moje rady i podpowiedzi sprawiają, że wędkarze łowiący ze mną, mają efekty łowienia lepsze od moich. Od 2008 roku brałem udział w 15 grupowych wędkarskich wyprawach na Hitrę w charakterze eksperta wędkarskiego. Każda następna wyprawa to kolejne zdobyte doświadczenia i coraz lepsze poznawanie archipelagu wokół ośrodka Dolmsundet Marina. Propozycja gospodarza ośrodka oraz chęć kontynuowania wypraw na Hitrę, spowodowała, że końcem listopada 2011 roku postanowiłem założyć własną firmę turystyczną.

Oferta firmy skierowana jest do wędkarzy morskich (zarówno dla tych z doświadczeniem jak i tych, którzy zamierzają rozpocząć tego rodzaju wędkarską przygodę). Naturalnie głównym kierunkiem organizowanych imprez będzie ośrodek Dolmsundet Marina - na Hitrze. Będą to autokarowe wyjazdy (od 3 do 5 w roku) zapewniające to, czego w większości, wędkarze oczekują najbardziej. Mam na myśli zorganizowany przejazd z transportem sprzętu, zakwaterowanie, wynajęcie łodzi, opiekę eksperta wędkarskiego i pilota wycieczek. W 2014 roku, rewelacyjną propozycją wypraw autokarowych będzie Północna Norwegia. Ośrodek Torsvåg Havfiske położony jest na malowniczej wyspie Koja. Koja to maleńka wyspa która jest odgałęzieniem głównej wyspy – Vannøy położonej ok. 80 km na północ od stolicy Północnej Norwegii – Tromso. Łowiska wokół wyspy Vannøy znane są w Europie jako najlepsze w Norwegii, zwłaszcza dla połowów halibuta i gigantycznych rozmiarów dorszy. Prawdziwa wędkarska przygoda, pośród pięknej przyrody i krajobrazów norweskiej północy, będzie gwarancją niezapomnianych wrażeń. Szczegóły na stronie Wyprawy grupowe.

Kolejne propozycje firmy, to indywidualne wyjazdy na wyspę Hitra (ośrodek Dolmsundet Marina). Na wyspę Hitra w 2014 roku mamy też ofertę wyjazdów indywidualnych dla miłośników nurkowania. Szczegóły na stronie Wyprawy indywidualne.

Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty firmy.
Z wędkarskim pozdrowieniem Zbigniew Grzybek HITRA.hitra-wedkarstwo.cba.pl - wędkarstwo morskie seszele, wędkowanie na seszelach, wędkarstwo morskie norwegia, turystyka wędkarska, morskie wyprawy wędkarskie, morskie wędkarstwo w norwegii, wyprawy wędkarskie norwegia i indywidualne wyprawy wędkarskie