Otwórz z dźwiękiem


Witaj, dzisiaj jest Sobota 18.05.2024r.
Masz pytania napisz do nas


Logowanie
e-mail
Hasło


Nie posiadasz konta?
Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?
Resetuj hasło


STATUS PRAWNY FIRMY

Działalność gospodarcza w zakresie organizowania imprez turystycznych oraz pośredniczenia na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych jest działalnością regulowaną i wymaga uzyskania wpisu w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych.

Firma Zbigniew Grzybek HITRA, prowadząca działalność gospodarczą, została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem: 923 link.

Organizatorzy turystyki i pośrednicy turystyczni zobowiązani są zapewnić klientom, na wypadek swojej niewypłacalności, pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu z imprezy turystycznej w wypadku gdy organizator turystyki lub pośrednik turystyczny wbrew obowiązkowi nie zapewnia tego powrotu. Firma Zbigniew Grzybek HITRA posiada CERTYFIKAT Towarzystwa Ubezpieczeń EUROPA S.A. potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej dotyczącej pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną gdy z przyczyn organizatora, impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.

Certyfikat firmy Zbigniew Grzybek HITRA link.hitra-wedkarstwo.cba.pl - wędkarstwo morskie seszele, wędkowanie na seszelach, wędkarstwo morskie norwegia, turystyka wędkarska, morskie wyprawy wędkarskie, morskie wędkarstwo w norwegii, wyprawy wędkarskie norwegia i indywidualne wyprawy wędkarskie